10002 El Nopal - Map & Public Records - SDLookup.com

10002 El Nopal

Santee, CA 92071
Parcel Number:
3812910900

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/28/2012 $253,500 18y 97% 4%
03/16/1994 $129,000 6y 6m 29% 4%
09/15/1987 $100,000 n/a -    -   
Additional Resources