8858 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8858 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853682514

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/24/2003 $4,000 12y 8m -62% -7%
07/25/1990 $10,400 11m -4% -4%
08/09/1989 $10,800 n/a -    -   
Additional Resources