1405 N Broadway #F - Map & Public Records - SDLookup.com

1405 N Broadway #F

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
2262108438

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/07/2023 $556,000 2y 8m 54% 17%
09/25/2020 $360,000 10y 3m 118% 8%
06/24/2010 $165,000 4y -61% -21%
06/23/2006 $419,990 n/a -    -   
Additional Resources