1423 Graves Ave #263 - Map & Public Records - SDLookup.com

1423 Graves Ave #263

El Cajon, CA 92021
Parcel Number:
3871312135

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/24/2020 $235,000 10y 1m 187% 11%
11/08/2010 $82,000 4y 2m -60% -20%
08/31/2006 $204,900 n/a -    -   
Additional Resources