1124 Eureka St #31 - Map & Public Records - SDLookup.com

1124 Eureka St #31

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4365920831

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/03/2015 $179,000 5m -63% -87%
02/06/2015 $490,000 10y 8m 111% 7%
06/08/2004 $232,000 17y 10m 315% 8%
07/29/1986 $55,900 n/a -    -   
Additional Resources