3015 Del Rey Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

3015 Del Rey Ave

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2232935600

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/02/2015 $582,000 16y 9m 159% 6%
06/17/1998 $224,900 1y 11m 26% 13%
07/01/1996 $178,000 5y -6% -1%
06/28/1991 $189,000 n/a -    -   
Additional Resources