5026 Collwood Way #76 - Map & Public Records - SDLookup.com

5026 Collwood Way #76

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4660701176

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/07/2013 $263,000 10y 5% 0%
09/25/2003 $251,500 5y 5m 204% 22%
03/31/1998 $82,625 6y 7m -27% -5%
08/08/1991 $113,400 4y 8m 27% 5%
11/25/1986 $89,500 n/a -    -   
Additional Resources