9520 Bayamon Rd - Map & Public Records - SDLookup.com

9520 Bayamon Rd

San Diego, CA 92129
Parcel Number:
3153911600

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/16/2020 $627,500 4y 31% 7%
03/29/2016 $480,000 6y 5m 28% 4%
10/26/2009 $375,000 4y 2m -17% -4%
08/10/2005 $450,000 21y 8m 409% 8%
12/13/1983 $88,450 n/a -    -   
Additional Resources