1175 Emerald St - Map & Public Records - SDLookup.com

1175 Emerald St

San Diego, CA 92109
General Info
Area:
Pacific Beach & Mission Beach Real Estate
Parcel Number:
4156340100

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/25/1994 $180,000 1m -5% -28%
12/27/1993 $190,000 n/a -    -