2930 Broadway #48 - Map & Public Records - SDLookup.com

2930 Broadway #48

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5395322607

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/28/2023 $580,000 13y 2m 202% 9%
05/05/2010 $192,000 4y 9m -44% -12%
07/21/2005 $345,000 4m 20% 68%
03/14/2005 $287,000 1y 1m 23% 21%
02/11/2004 $234,000 n/a -    -   
Additional Resources