1228 Diamond St - Map & Public Records - SDLookup.com

1228 Diamond St

San Diego, CA 92109
General Info
Area:
Pacific Beach & Mission Beach Real Estate
Parcel Number:
4155731700

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/09/1995 $238,000 6y 9m 36% 5%
03/17/1988 $175,000 n/a -    -