8510 Westmore Rd #275 - Map & Public Records - SDLookup.com

8510 Westmore Rd #275

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3112004235

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/03/2008 $230,000 3y -34% -13%
06/23/2005 $348,000 1y 10m 30% 15%
08/21/2003 $268,500 12y 1m 140% 7%
06/26/1991 $112,000 2y 10m 36% 11%
08/01/1988 $82,450 n/a -    -   
Additional Resources