1919 Grand Ave #2B - Map & Public Records - SDLookup.com

1919 Grand Ave #2B

San Diego, CA 92109
General Info
Area:
Pacific Beach & Mission Beach Real Estate
Zoning:
Commercial
Use:
Office Condominiums
Parcel Number:
4241812921

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/14/1997 $55,000 10y 6m -26% -3%
10/01/1986 $74,000 n/a -    -