6066 Fennell Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

6066 Fennell Ave

San Diego, CA 92114
Parcel Number:
5496112000

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/06/1999 $113,500 8y -13% -2%
05/03/1991 $130,000 3y 10m 53% 12%
06/25/1987 $85,000 n/a -    -   
Additional Resources