7056 Montanes Ln - Map & Public Records - SDLookup.com

7056 Montanes Ln

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2155720300

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/14/2013 $685,000 14y 8m 111% 5%
12/01/1998 $324,450 5y 11m 26% 4%
12/29/1992 $257,000 2y 3m -5% -2%
09/28/1990 $269,990 n/a -    -   
Additional Resources