2639 Pirineos Way #131 - Map & Public Records - SDLookup.com

2639 Pirineos Way #131

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2162002140

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/27/2013 $314,500 7y -93% -32%
11/21/2006 $4,488,875 1y 6m 926% 355%
05/09/2005 $437,475 n/a -    -   
Additional Resources