2607 Pirineos Way #106 - Map & Public Records - SDLookup.com

2607 Pirineos Way #106

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2162002106

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/12/2001 $190,000 7y 3m -59% -12%
12/28/1993 $468,010 n/a -    -   
Additional Resources