8985 Mira Mesa Blvd - Map & Public Records - SDLookup.com

8985 Mira Mesa Blvd

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3180906800

Address Price
@8824 Harlington Dr $720,000   
@Mesa Village $649,000   
@8668 New Salem #103 $620,000   
@10684 Stanwell Pl $1,249,900   
@10771 Black Mountain #124 $365,000   
@10770 Black Mountain Rd #230 $375,000   
@10461 Stanfield Cir $1,099,000   
@9378 Twin Mountain Cir $1,269,000   
@10442 Glenellen Ave $1,199,000   
Nearby Properties
Tax Assessment
Land Value:
$529,380
Improvement Value:
$1,799,280
Net Value:
$2,328,660
Est Property Tax:
$29,108