3610 Bayonne Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

3610 Bayonne Dr

San Diego, CA 92109
General Info
Area:
Pacific Beach & Mission Beach Real Estate
Parcel Number:
4234651300

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/29/1998 $440,000 6y 10% 2%
05/18/1992 $400,000 7y 2m 139% 13%
03/01/1985 $167,050 n/a -    -