1470 N Broadway - Map & Public Records - SDLookup.com

1470 N Broadway

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
2270310900

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/19/1996 $124,400 7y 1m -25% -4%
09/27/1989 $165,000 n/a -    -   
Additional Resources