10017 Three Oaks Way - Map & Public Records - SDLookup.com

10017 Three Oaks Way

Santee, CA 92071
Parcel Number:
3812911200

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/24/2013 $400,000 2m 51% 986%
05/22/2013 $265,000 6y 6m -37% -7%
11/21/2006 $420,000 6y 11m 124% 12%
12/20/1999 $187,500 3y 3m 30% 8%
09/05/1996 $144,700 9y 10m 141% 9%
10/16/1986 $60,000 3y 8m -26% -8%
02/11/1983 $81,500 n/a -    -   
Additional Resources