1217 Portola Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

1217 Portola Ave

Spring Valley, CA 91977
Parcel Number:
5794002000

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/02/2008 $410,000 4y 5m -22% -5%
04/14/2004 $525,000 3y 8m 2,817% 150%
08/11/2000 $18,000 n/a -    -   
Additional Resources