5023 Windsor Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5023 Windsor Dr

San Diego, CA 92109
General Info
Area:
Pacific Beach & Mission Beach Real Estate
Parcel Number:
4161601100

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/11/2013 $2,100,000 6y 10m -27% -4%
04/25/2006 $2,860,000 1y 9m 20% 10%
06/29/2004 $2,387,350 n/a -    -