2607 Pirineos Way #115 - Map & Public Records - SDLookup.com

2607 Pirineos Way #115

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2162002115

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/03/2021 $400,000 25y 2m 452% 7%
02/09/1996 $72,500 6y 10m -6% -1%
03/23/1989 $77,500 n/a -    -   
Additional Resources