827 Oliver Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

827 Oliver Ave

San Diego, CA 92109
General Info
Area:
Pacific Beach & Mission Beach Real Estate
Parcel Number:
4232220200

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/17/2018 $1,375,000 11y 6m 31% 2%
06/12/2007 $1,050,000 17y 9m 294% 8%
09/11/1989 $266,500 n/a -    -