2079 Beryl St - Map & Public Records - SDLookup.com

2079 Beryl St

San Diego, CA 92109
General Info
Area:
Pacific Beach & Mission Beach Real Estate
Parcel Number:
4163610400

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/12/2010 $554,900 4y 4m -21% -5%
10/26/2005 $700,000 n/a -    -