3663 Bayonne Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

3663 Bayonne Dr

San Diego, CA 92109
General Info
Area:
Pacific Beach & Mission Beach Real Estate
Parcel Number:
4234642200

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/25/1991 $470,000 1y 11m -3% -2%
02/14/1989 $485,000 n/a -    -